top of page
  • Admin

Наталія. М.

Любі наші, сильні, мужні, красиві, незламні українські воїни!

Я вдячна Вам за захист нашої України, рідної Батьківщини! Та нас усіх!

Коли казали що українські жінки дуже красиві, тоді про чоловіків нічого не згадували, а тепер усі кажуть про українських воїнів, і жінок також, які вони неймовірні! Тепер кожен хоче бути як ви! Господь довірив вам оборону нашої землі, та всього світу, бо він знав що на це здатні лише українські чоловіки, та воїни жінки, воїни світу, воїни добра! Вами пишаємося, вами захоплюється увесь світ! Молимось, кожен день, ви у наших думках та серцях! Ми віримо в вас та нашу перемогу! Ми ніколи не перестанемо підтримувати, та молитися, що б ви усі повернулися живими, та цілими, обійняли своїх рідних, або знайшли своїх коханих половинок! Українці повинні розмножуватися! :) тому швиденько закінчуйте з цими орками, та повертайтеся до дому, до мирного життя, на вас чекає ще багато справ, але вже добрих та цікавих! ;) Ми українці, на вас чекаємо!

Любі наші захисники, Віра-це сила! Віра в себе, в перемогу, в Бога, в добро, у життя, у свій народ, який вас підтримує по всьому світу! Не переставайте вірити! Знайдіть в тому пеклі час на добрі думки та мрії! Це необхідно! Це працює! 100%. Мрійте про те, що вас надихає та дає вам силу! Про те що плануєте зробити після перемоги! А ми з тилу будемо вас надихати та підтримувати чим можемо! Посилати вам енергію свою та любов! Ми переможемо! І коли це станеться, і ви наші хоробрі, красиві, загартовані, втомлені, повернетеся до нас, на вас чекатиме ще краще життя, і нехай поки що у змученій та побитій Украіні, але це буде нова ера відродження та зцілення нашої держави, вичищеної від нечисті! Тільки погляду вашого, будуть вже боятися зрадники, та більше не наважаться з українськими чоловіками змагатися! Ми молимо Бога, дати вам сили прийняти та пережити усі втрати! Як би можно було б без втрат….але там, на небесах, Бог прихистить наших сильних, мужніх украінців, що б вони з відти допомагали боронити нас усіх і нашу землю!

А Україну ми відбудуємо, разом, усі, по цеглині! Ви не уявляєте навіть, як ви надихаєте усіх своїм протистоянням! Ми тут від вас у щоці, (приємному звісно) Ви тільки збережіть своє життя, та нашу Україну, нашу націю! Ви наше майбутнє! Ви наші діти! Татусі! Дідусі! Кохані! Наречені! Наші захисники! Наші Герої!

Тримайтеся, ми на шляху до перемоги! Ми це відчуваємо, бачучи як ви в щент крошите загарбників, як ви захищаєте своє! Ми за вами як за скелею не за стіною, а за найвищою скелею. Повертайтесь що б обійнятися, та більш не розлучатися так на довго!

Слава Україні! Героям Слава! Слава захисникам! Слава Нації!

Україна Буде! 💙💛🙏Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page