top of page

Настя

Український солдате, ти герой! Те що ти зараз робиш на фронті, це великий подвиг, який навіки залишиться в історії нашої країни. Я не знаю як тебе звуть, я не знаю як ти там, не знаю, чи зігрітий ти у ці холодні дні, але точно знаю-ти захищаєш моє життя та життя інших ризикуючи своїм .Мої думки і молитви завжди з вами. Дякую вам за те, що всі мої рідні та близькі живі та здорові. Дякую вам за те, що маю можливість навчатися. Дякую вам за те, що не чую звуки пострілів, за те, що живу під мирним українським небом. Я дякую тобі за те, що ти є! Я дякую вам за те, що боритесь за життя. Пишу вам і не можу стримати сліз. Якби ви тільки знали як вас не вистачає, як вас чекають всі рідні, близькі, друзі, вся Україна! Для всіх українців ви чоловіки з великої літери!

Пам’ятайте, вся країна з вами! Ми вас любимо, віримо і впевнені в нашій перемозі. Вибивайте ту погань з нашої землі, і будемо всі разом святкувати нашу перемогу, на рідній, святій, українській землі. Нехай бережуть вас сили небесні, і ви бережіть себе! Обіймаю міцно! Дякую за все!❤️❤️‍🩹


Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page