top of page
  • Admin

Настя

Хлопці та дівчата, я дякую вам за те, що можу спокійно спати у теплому ліжку, за те, що можу гуляти по вулицям міста, ходити по магазинам. Ви-наші герої. Кожного дня я молюсь за тих, хто на фронті і за тих, хто зараз в ворожому полоні. Кожного дня я вшановую пам‘ять загиблих захисників. Вони справжні герої нашого часу, до кінця свого життя я буду вдячна їм за те, що вони боронили нашу рідну Україну від ворогів.

Я із окупованої Кахови( Херсонська область), в серпні я зі своєю сім‘єю виїхали на підконтрольну територію. На першому українському блокпосту у мене пішли сльози, я була неймовірно рада побачити наших захисників, хотілось їх розцілувати. А коли побачила українські прапори відчула себе свободною людиною. Вірю, що дуже скоро в моєму рідному місті замайорить наш неймовірний синьо-жовтий прапор і я нарешті повернусь додому.

Хлопці та дівчата, кожен українець пам‘ятає про вас, ми віримо в вас і знаємо, що добро завжди перемагає зло!

Україна обов‘язково переможе.

Дякую, що захищаєте нашу країну і робите все для щасливого майбутього України.

Я знаю, вам зараз нелегко, але сподіваюсь, що мій лист хоча б трошки покращить настрій того, хто його читає. Дуже міцно вас обіймаю!!!

Слава Україні! Героям слава!

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page