Настя

Привіт!

Передусім -- дякую, що Ти читаєш мого листа.

Минулого тижня я проходила вишкіл -- збирала й розбирала автомат (хвилина тридцять мій рекорд!), вчилася шикуватися зі своїми побратимами й посестрами, тримати зброю в різних положеннях, повзати зі зброєю, займати позицію для перехресного вогню. Ми тренувалися на полі, і я коліном наступила на осу, але ми виконували завдання, тож я не могла навіть потерти болюче місце. Ще й автомат такий важезний! Ми клали його на передпліччя й повзли з ним, а в мене весь час ствол встромлявся в землю.

Кожної миті на вишколі я відчувала, який (яка) Ти крутий (крута). Скільки Ти можеш і вмієш! Скільки в Тобі сили духу. Тебе ж, певно, теж, кусають оси чи комарі.

Я відчула, як сильно можна змучитися після дня на полігоні (хоч інструктори казали, що ми дуже лайтово займалися), як хочеться помитися і лягти в ліжко, щоб ніхто не чіпав.

Я дуже-дуже хочу, щоб Тобі було де покупатися та поспати.

Ти мій бог. Обіймаю делікатно.

Слава Україні!

Останні пости

Дивитися всі

Я дуже за вас хвилююсь і хочу щоб вас не турбували росіяни.Люблю обіймаю!❤️

Вітаю, мій самий найкращий захисник! Мене звати Олександра. Живу я в чудовому місці Чернігові. Перш за все хочу подякувати. Дякую тобі, мій захисник та всім захісникам за те , що кожного дня ми вітаєм

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит