Настя

Привіт, мужній воїн, хочу тобі дещо сказати.

По-перше - ти вже герой! Для мене, для своєї сім'ї, друзів, країни. Ти могутній воїн світла, котрий заставляє ворогів щезати з нашої святої землі. Тебе також наповнюють силою наші пращури, котрі стоять за тобою по обидва плечах та охороняють. Вони краще за всіх розуміють за що ми всі боремося. Вже декілька століть. Я вірю в тебе та в нашу перемогу.

По-друге я тобі дякую : за те, що вже рідше чую сирени, за те, що можу спокійніше дивитись у своє майбутнє та щось планувати, за те, що можу погладити м'яку шерсть моєї собаки (це для мене наче заспокійливе), за спокійний сон у ліжку, за повернення сміху та радості в моє життя.

Я майже повернулася до вивчення front end ,яким почала цікавитись ще до війни. Хочу розвиватись у айті, та згодом, сподіваюсь,також зробити щось корисне для своєї країни.

Хочу щоб ти знав - ми з тобою. Кожен день думаємо про тебе, хвилюємося, лаємо країни, що не дають зброї) радіємо за кожен звілнений метр, віримо в перемогу! Вона вже близько.

Дякую.


Останні пости

Дивитися всі

Я дуже за вас хвилююсь і хочу щоб вас не турбували росіяни.Люблю обіймаю!❤️

Вітаю, мій самий найкращий захисник! Мене звати Олександра. Живу я в чудовому місці Чернігові. Перш за все хочу подякувати. Дякую тобі, мій захисник та всім захісникам за те , що кожного дня ми вітаєм

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит