top of page

Надія

Привіт, незнайомий, але дорогий серцю! Хочу почати з подяки: дякую, що своїм прикладом змушуєш боротися зі страхами кожного ранку, дякую тобі за кожен день.

Цього вересня буде 5 років як я працюю в школі. Досі не можу повірити, що хтось із моїх учнів вже стоїть на захисті країни. Знаю, тобі буває важко, часом хочеться все кинути і будь що буде... Але ти цього не робиш, бо не можеш підвести побратимів, а заодно і країну. Приблизно такі емоції відчуваю і я коли хочеться просто кинути все до біса і плакати, плакати, плакати... А потім стає соромно, бо зараз війна і моїми сльозами довбаних окупантів не змиєш з України, хоч я і добре вмію ревіти.

У березні я знатно "протупила" і вчасно не евакуювалась зі свого населеного пункту. Відчула на собі і гул ворожих літаків, і свист градів, гуркіт вибухів від авіабомб. Але 6 березня все таки змогла виїхати з того пекла. Тепер саме поняття "життя" для мене якесь інше. Були моменти, коли здавалося, що "завтра" вже не настане. І мене хвилювало лише як мої батьки переживуть втрату і чи змиряться. Але в той же час я розуміла, що якщо наші життя це ціна за вільну Україну, то я готова була змиритися. Лишень би вціліли ми як нація, як народ. Тому я дуже вірю в тебе! Вірю в твою внутрішню силу.

Я виросла в Чернігівській області серед лісів і річок, де українська культура і мова тісно вплелися в стіни сільських хат. Де казки і народна пісня звучать щодня. Де поняття "український" звучить гордо і непереможно. Тому в мене немає сумнівів у нашій перемозі, навіть коли читаю моторошні новини чи оплакую загиблих друзів.

Сподіваюся в тобі теж не згасає надія!

Бажаю тобі якнайшвидше побачити і обійняти свою родину, друзів.

Будь ласка, бережи себе! Ну і тримай ноги в теплі, як говорить моя мама😉

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page