top of page
  • Admin

Мокрецький ліцей

Шановні наші захисники, військові Збройних сил України!

Звертається до вас колектив 6 класу з одного невеликого мальовничого села на Київщині.

Ми не з розмов, інтернету чи телебачення, а з побаченого на власні очі та пережитого у березні 2022 року, знаємо, якій нечисті ви протистоїте уже далеко не перший рік.

Тож у цей пам’ятний день, ваш день, день Збройних сил України, хочемо подякувати за щоденний подвиг, вашу сміливість, мудрість, віддану любов до Батьківщини.

Від щирого серця хочемо побажати вам стійкості, витривалості, сили духу, єдності у наближенні ще однієї знакової події - свята нашої Перемоги. Хай кожен день приносить вам гарні новини, а Господь дарує захист від усіх загроз.

Ми ж обіцяємо бути вам надійним тилом, вашою підтримкою у ці люті часи, віритимемо й вболіватимемо за вас, з нетерпінням чекатимемо вашого повернення додому.


Цією ілюстрацією хочемо подарувати вам трохи святкового передноворічного настрою, нагадати про домашній затишок. Присвячуємо її особливо тим воїнам, хто зараз перебуває на передовій, для кого дім – це тісний окоп десь серед темного лісу, хто потребує світла, тепла, радості.

Хочемо запевнити, що все погане має властивість закінчуватись, а ви їй найперші у цьому сприяєте. Ви і є тим світлом, ваші яскраві душі й гарячі серця покликані покінчити з темрявою й розтопити цей холодний світ.


Бережіть себе!Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page