top of page
  • Admin

Матвій

Дорогий український солдат, мене звуть Матвій. Хочу висловити тобі свою пошану та подяку за те, як мужньо ти захищаєш нашу країну-рідненьку Україну. Бажаю тобі сил, здоров'я та міцності, як більше мужності задля перемоги ворога, не втрачати надії на вашу перемогу та ні в якому разі не здаватись духом. Ми-діти України-пишаємося тобою, тому що ти даєш нам надію на майбутнє нашої нації та мира в Україні, на те, що всі діти України будуть жити щасливим життям. Нехай Господь тебе оберігає та ніколи не покидає. А я вірю, що вже скоро буде мир, ти повернешься додому, де на тебе чекають рідні діти, батьки та дружина.

З повагою до тебе, Матвій

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page