top of page
  • Admin

Мар'яна

Привіт воїне. Мені 17, і я хочу подякувати тобі за те, що я жива, за те що можу зараз написати ці слова, які можуть хоча б трішки тебе підбадьорити та відчути як сильно я вірю в тебе. Ти герой, звичайно я незнаю тебе особисто, але я так сильно люблю і так сильно тебе обіймаю на відстані.


Я маю лиш одне бажання щоб ти повернувся живим,ОБОВ'ЯЗКОВО. Тому що для мене так важливе твоє життя . Я не просто молюся за тебе , я вкладаю в ці молитви всю свою душу, в мене таке відчуття, що до цієї пори я не вміла молитися. Напевно тому що так щиро, я це ніколи не робила. Так щиро в мене не виходило молитися, як за тебе , і я хочу щоб ти це знав.


Я тисячу раз дякую, дякую за те, що я відчуваю себе спокійно,бо знаю, що ти є в мене, воїн. І я хочу щоб ти відчув, що і ти можеш бути спокійним, бо я є в тебе ☺️ Ти Мій Герой, Герой всієї України. Благаю повертайся живими. Надіюся ти прочитаєш цей лист, і знатимеш,що ти так важливий для мене та всієї України 🥺❤️

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page