top of page

Лілія

Привіт, українські герої. Привіт, наші мужні і сильні хлопці. Так багато почуттів і слів киплять всередині, що дуже важко скласти їх в такий лист, щоб максимально передати всю ту вдячність, якою переповняється серце. Віримо у вас, молимось за вас, захоплюємось вами. Зараз ви стоєте проти вселенського зла, а за вами мир і спокій усії планети. Без перебільшень. Цілую ваші руки уклінно. Дякую, що я і мої близькі маємо змогу жити у вільній Україні. Мої син і брат військові офіцери і теж боронять нашу землю. Молюся за них і за кожного з вас! Повертайтеся з перемогою, живими, здоровими. Як же ми вас зустрічатимем!!!! Аби тільки швидше дочекатися тії благословенного дня. А він невпинно наближається! Вірю в вашу силу, вірю в вашу мужність, вірю в ЗСУ більше ніж в Бога святого. Цілую всіх і кожного. Все буде Україна! Дякую вам, хлопчики!!!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page