top of page
  • Admin

Ліля, Волинь

Дорогий воїне💙💛!!!

Я радію, що я - українка, бо українські хлопці- це мужні, хоробрі, сміливі і витривалі захисники. Ти той, в кого вірять, на чиїх плечах лежить життя і безпека багатьох українців. Але ти справишся, ти зможеш, ти вистоїш!!!

Від усього серця дякую за недоспані ночі, за не допиту каву, за пильність і мужність, які Ти проявляєш у цей складний і відповідальний час для нашої країни!

Ти мій герой! Я пишаюся тобою! Я щодня молюся за тебе і за всіх українських воїнів! Молюся за твоє здоров'я, за твій емоційний стан, за душевні сили!!! Коли тобі надто тяжко, підніми свої очі до неба, там є Той, Хто охороняє тебе, Хто стоїть спереду тебе, Хто дає тобі успіх і Хто воює з тобою. Просто, звернись до Нього, і Він тобі допоможе!!! Нехай Господь охороняє тебе скрізь і завжди!!! Повертайся живим!!! Обіймаю і щиро дякую, що ти є. Ти сміливий, ти мужній, ти витривалий, ти сильний! Господь з тобою і зі всіма вами !!! Хочу, щоб ти посміхнувся!!!

☕☕☕☕☕🎂🎂🎂🎂 Ви супер!!!


Останні пости

Дивитися всі

Привіт солдате,пише тобі учениця 9 класу. Я не знаю твого імені,але пишу з надією що все ж таки хтось прочитає цей лист. Я хочу сказати дякую вам за мирне небо та ранок без вибухів та ракет.Я не можу

В частину А4010 Вітаю з виростанням у бригаду! Хай це піде на користь вам і на шкоду п*дарам!

Ліза

bottom of page