Ліля, Волинь

Дорогий воїне💙💛!!!

Я радію, що я - українка, бо українські хлопці- це мужні, хоробрі, сміливі і витривалі захисники. Ти той, в кого вірять, на чиїх плечах лежить життя і безпека багатьох українців. Але ти справишся, ти зможеш, ти вистоїш!!!

Від усього серця дякую за недоспані ночі, за не допиту каву, за пильність і мужність, які Ти проявляєш у цей складний і відповідальний час для нашої країни!

Ти мій герой! Я пишаюся тобою! Я щодня молюся за тебе і за всіх українських воїнів! Молюся за твоє здоров'я, за твій емоційний стан, за душевні сили!!! Коли тобі надто тяжко, підніми свої очі до неба, там є Той, Хто охороняє тебе, Хто стоїть спереду тебе, Хто дає тобі успіх і Хто воює з тобою. Просто, звернись до Нього, і Він тобі допоможе!!! Нехай Господь охороняє тебе скрізь і завжди!!! Повертайся живим!!! Обіймаю і щиро дякую, що ти є. Ти сміливий, ти мужній, ти витривалий, ти сильний! Господь з тобою і зі всіма вами !!! Хочу, щоб ти посміхнувся!!!

☕☕☕☕☕🎂🎂🎂🎂 Ви супер!!!


Останні пости

Дивитися всі

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит

Воїне мій, я дякую тобі , що я не бачила війни Ти там в окопі , важко там тобі , я знаю Потерпи , ще трішки я чекаю! Богу за тебе молюся ти знай , скоро закінчиться ця війна. Мине це лихо , покине нас