Лариса

Воїни ЗСУ! Дорогі хлопці ! Наші милі котики!

Кожного ранку вітаюсь з кожним з вас , а щовечора бажаю спокійної ночі і до ранку, - так само, як кажу кожному члену своєї сім'ї.

Бережіть себе, бо нема в нас кращої опори та захисту, ви кожного дня робите неможливе, а решта моляться за вас, навіть ті хто ніколи в Бога не вірив.

Знаєте, відчуття гордості за вас, і ваш щоденний подвиг має велику силу, надає енергії, а саме важливе , що ви, як у рекламі РедБулу ,- надаєте крила і віру у незламність України, бо це наш єдиний дім - іншого в нас немає.

А іншого дому нам не треба!

Помоталися ми по заграницях, поки шок і паніка не минули і повернулися додому, бо віримо ЗСУ !

Нажаль, мир ☮️ ще не настав , а всіх голубей Миру ми поки що засунули в дупу соболєзнующіх, но бездіяльних :), то от велике прохання від мене і моєї сім'ї : "Будьте так ласкаві , бережіть себе і відрубайте всі кінцівкі руzzгі гідрі - най корчиться від болю наступні 100 поколінь."

Не хочу відволікати довгим текстом , бо багато накопичилося слів, ніжності, любові - повертайтесь, чекаємо на вас !

В нас попереду буде багато роботи по відбудові нової прекрасної України, якою буде гордитися Всесвіт!


Низько вклоняюсь, Лариса та мої рідні.

15 липня 2022, м.Київ, Україна


П.С малюнок мій "Бий Гідру" , виконано спеціально для культурного війська митців Україні :)Останні пости

Дивитися всі

Я дуже за вас хвилююсь і хочу щоб вас не турбували росіяни.Люблю обіймаю!❤️

Вітаю, мій самий найкращий захисник! Мене звати Олександра. Живу я в чудовому місці Чернігові. Перш за все хочу подякувати. Дякую тобі, мій захисник та всім захісникам за те , що кожного дня ми вітаєм

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит