Крістіна

Слава Україні!

Я хочу щиро подякувати кожному бійцеві ЗСУ за Вашу героїчну роботу, за Ваш незламний дух, за віру, за витримку. Саме завдяки нашим бійцям , ми - цивільні, можемо спати спокійно, можемо продовжувати працювати, навчатися; саме завдяки Вам вчора я мала можливість вийти на прогулянку своїм рідним містом.

Дякую!!! Ваша героїчність вражає. Я замислювалася вже давно над тим, а хто такий *супергерой*? чи це той образ/персонаж з яким ми знайомі ще з дитинства? Чи то та характеристика асоціюється у нас з героїчність, яка сформувалася у нас на базі фільмів/книжок/мультфільмів. Можу відверто сказати, що ні.

Бо не супермен є супергероєм, а наші військові є супергероями. Надзвичайними, сміливими захисниками нашого спокою.


Важко вмістити усі думки в листі, виразити усе, що маю на думці, виразити усю ту гордість яку я відчуваю щоразу коли читаю про перемоги та успіхи на фронті , та виразити усю ту скорботу за полеглими героями (але герої не вмирають!)

Просто хочу сказати, що український народ дійсно вірить у ЗСУ,вірить у нашу перемогу! І кожен з нас (сподіваюся, що кожен) щодня *на своєму* фронті працюємо, щоб наша країна визволилася як фактично так і формально від ярма москалів.


Ще раз дякую! Наснаги Вам! Все буде Україна!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит

Воїне мій, я дякую тобі , що я не бачила війни Ти там в окопі , важко там тобі , я знаю Потерпи , ще трішки я чекаю! Богу за тебе молюся ти знай , скоро закінчиться ця війна. Мине це лихо , покине нас