top of page
  • Admin

Кольчак Даша

Наші любі та дорогі захисники. Я, Даша Кольчак, учениця 7-Д класу з міста Чорноморськ. Дуже сильно хочу, щоб все нарешті закінчилося, щоб ви повернулися до своїх сімей, рідних та друзів, батьків та дітей. Я відчуваю гордість за нашу любу Україну та за вас, наші солдати. Я мрію зустріти своїх однокласників та вчителів. Жахливо чути сирени та вибухи.. Коли дивлюся новини, я від кожної доброї інформації - радію, а від лихої в мене починає боліти душа. Ми вивчаємо у ліцеї історію України. На цих уроках розповідається про напади, війни і т.п. Я ніколи не думала, що насправді може розпочатися війна. Бажаю усім вам бути наполегливими, сильними, здоровими та цілеспрямованими. Ми - українці, йдемо лише вперед, до перемоги. Бережіть себе та оточуючих. Дуже сильно любимо усіх вас, чекаємо на зустріч за святковим столом нашої перемоги. Слава Україні! Слава Нації!


Ой у лузі червона калина похилилася,

Чогось наша славна Україна зажурилася.

А ми тую червону калину підіймемо,

А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page