Катерина

Воїне, дозволь тебе обійняти.


Я на Західній, переїхала сюди зі Сходу з маленькою донечкою, щоб вона не побачила війни. Ми з нею лише удвох на світі, в нас нікого немає, бо її батько давно вирішив, що я з усім справлюсь і сама – тож я і справляюсь, як можу.


Але з війною я сама не змогла би справитися ніколи.


І якби не ти – то навіть на Заході ми би лежали вже в безіменній могилі. В мене немає іллюзій щодо того, як далеко русня захотіла би зайти, якби на її шляху не встав ти.


Тож кожен раз, коли доня солодко засинає в моїх обіймах, я думаю про тебе, воїне. Як ти, саме ти не спиш, щоб моя дитина могла спати спокійно.


Так, її сон навіть тут інколи порушують сирени повітряної тривоги. Але я знаю, що це минеться. Бо ти там, далеко, захищаєш мене та мою маленьку зірочку. А може, ти є близько, і саме ти збив ту ракету, що вже летіла на нас. Але це ти, саме ти рятуєш нас від рабства, тортур та смерті.


Тож дозволь тебе обійняти, воїне. Крім тебе, у нас нікого немає. Повертайся до нас живим, будь ласка.

Ми дуже чекаємо на тебе.

Останні пости

Дивитися всі

Вітаю Вас наші найкращі захисники Днем Українського козацтва, та Днем Захисників та Захисниць України! Дякую, що Ви захищаєте нашу країну. Дуже хочу вам побажати, щоб ви були живі, здорові, а саме гол

Доброго здоров'я наші воїни, що боронять нашу країну та кладуть за її свободу душу й тіло, і показують, що вони - браття козацького роду! Хочу подякувати вас за те, що над моїм рідним Миколаєвом майор