top of page

Катерина

Воїне, дозволь тебе обійняти.


Я на Західній, переїхала сюди зі Сходу з маленькою донечкою, щоб вона не побачила війни. Ми з нею лише удвох на світі, в нас нікого немає, бо її батько давно вирішив, що я з усім справлюсь і сама – тож я і справляюсь, як можу.


Але з війною я сама не змогла би справитися ніколи.


І якби не ти – то навіть на Заході ми би лежали вже в безіменній могилі. В мене немає іллюзій щодо того, як далеко русня захотіла би зайти, якби на її шляху не встав ти.


Тож кожен раз, коли доня солодко засинає в моїх обіймах, я думаю про тебе, воїне. Як ти, саме ти не спиш, щоб моя дитина могла спати спокійно.


Так, її сон навіть тут інколи порушують сирени повітряної тривоги. Але я знаю, що це минеться. Бо ти там, далеко, захищаєш мене та мою маленьку зірочку. А може, ти є близько, і саме ти збив ту ракету, що вже летіла на нас. Але це ти, саме ти рятуєш нас від рабства, тортур та смерті.


Тож дозволь тебе обійняти, воїне. Крім тебе, у нас нікого немає. Повертайся до нас живим, будь ласка.

Ми дуже чекаємо на тебе.

Останні пости

Дивитися всі

Привіт солдате,пише тобі учениця 9 класу. Я не знаю твого імені,але пишу з надією що все ж таки хтось прочитає цей лист. Я хочу сказати дякую вам за мирне небо та ранок без вибухів та ракет.Я не можу

В частину А4010 Вітаю з виростанням у бригаду! Хай це піде на користь вам і на шкоду п*дарам!

Ліза

bottom of page