top of page

Катерина

Вітаю наших улюблених воїнів!

Не буду писати в конкретну точку, оскільки всі міста в нашій країні потрібні, і ми безмежно вдячні вам за те, що захищаєте і чистите наші землі від сусідніх русаків.

Прикро усвідомлювати, що у такий час ще залишилися люди, які ще досі лояльно ставляться до русні, у той час як ви на передовій ризикуєте своїм життям і все, що можна було б прожити. Проте повірте, багато, дуже багато людей на боці нашої держави-України. Багато тих, хто вичистив із себе все, що пов'язане із парашкою. А ті, хто ще досі вірить у "диво росії", то вони усвідомлять лиш тоді, коли прилитить до них ракета по хаті.

А зараз від всього серця хочу дякувати вам за те, що я можу закохуватися, жити, подорожувати і вірити в те, що у нас буде світле майбутнє. Всім відомо, що після шторму виходить сонце. А наше Сонце-Україна, де промені-наші воїни.❤

Я вам безмежно вдячна, шо взагалі жива і що у такий час говорю "Життя прекрасне ". Воно дійсно так, і я бажаю всім українцям промовляти цю фразу кожен день, всією родиною. Але спочатку треба вигнати непроханих гостей з наших земель, тому будь ласка, дайте їм по морді так, щоб більше не хотілося до нас лізти. Нехай не розслабляються русняві виродки, і нехай далі живуть у своєму лайно, але без нас.

Тому, наші любі воїни, вся надія на вас. До чорта ту продажну Європу. На жаль, тільки ми можемо сподіватися на себе, але ми точно впораємося, завдяки вам, наші воїни.

Все життя буду вам безмежно вдячна. Окремо дякую тим воїнам, яки захищали нашу землю ще у 2014 році, оскільки Донбас-моя рідна, українська земля. І хай йдуть нахуй, якщо хтось скаже по-інакшому. Кому не подобається Україна-обов'язково беріть рвані труси, збирайте валізу і валіть у кацапстан. Ми всі тут гарні, але терпіти мерзоту ми не будемо :)

А вам, ше раз, безмежно вдячна і бажаю сил, вдачі і більше мертвої русні!

Бувайте здорові і повертайтеся додому, до ваших діточок і коханих. А Сонце завжди буде світити на українському Сході.

З великою повагою і любов'ю,

Катерина з Донецької області❤

Донбас то є Україна! ;)

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page