top of page
  • Admin

Катерина

Привіт, воїне!

Я хочу сказати тобі величезне «дякую» за те, що в моєму місті досі висить український прапор, я маю дім нерозбомблений ракетами, а мої рідні налякані, але живі. Ти борониш рідну землю і дім, тож навіть коли тобі сумно, знай, що мільйони людей тобі вдячні.


Я ніколи не була дуже релігійною, але війна міняє кожного… кожного дня, лягаючи спати, я молю Бога, щоб війна скоріш закінчилась, а також прошу Божу матір захистити наших солдат.


Тільки на Бога не сподіваюсь, тож вступила в IT армію, скидаю гроші на ЗСУ та трішки займаюсь допомогою переселенцям. Відчуття того, що ти необхідний суспільству трохи допомагає пережити ці тяжкі часи. Але моя поміч незрівнянно мала у порівнянні з твоїм подвигом служити народу України.


Твоя хоробрість немає меж. Вона слугує натхненням для всього світу і приводом для гордості українського народу. Я розумію, що навіть хоробрим буває страшно, але це нормально (ми всі живі люди), і я навіть не можу уявити, що ти переживаєш в ці дні. Але знай, що все це пекло обов‘язково закінчиться. Ти повернешься додому, де тебе з повагою в очах будуть зустрічати сусіди, з неімовірною радістю друзі та сльозами щастя рідні! Ми відбудуємо нашу країну (обіцяю приймати в цьому безпесередню участь - я працювала до війни у сфері нерухомості ;).


Все буде Україна!


Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page