top of page
  • Admin

Златка

Привіт, воїне! Я маленька дівчинка Златка, тільки вчуся говорити. Я ще зовсім не розумію, що відбувається, та був період коли мені було дуже страшно, навіть з мамою. Вона мене заспокоювала, та страх нікуди не втікав. Тобі теж, напевно, буває інколи страшно? Але ти вже вмієш швидко справлятися з своїми емоціями. Тому що по іншому ніяк. Ти наш захисник. Ми в тебе за спиною і віримо, що завдяки тобі ми в безпеці.

Я не знаю що відбувається та часто бачу заплакану маму, яка читає молитву до Боженьки. Вона говорить, що Боженька обов'язково допоможе. Воїне, ми під твоїм захистом, а ти під захистом Бога. Я вірю, що зовсім скоро ти повернешся до своєї мами і тата, дружини і діток. Вони всі тебе чекають. І ми радітимемо за тебе і твою сім'ю. Я ще маленька, але дуже люблю життя і знаю, що ти теж його любиш. Я вірю, що ти проживеш щасливо багато багато років і побачиш ще своїх пра-правнуків. Я тебе не знаю, але сильно люблю і міцно обіймаю. Хай Бог оберігає тебе і благословляє.


Останні пости

Дивитися всі

Привіт солдате,пише тобі учениця 9 класу. Я не знаю твого імені,але пишу з надією що все ж таки хтось прочитає цей лист. Я хочу сказати дякую вам за мирне небо та ранок без вибухів та ракет.Я не можу

В частину А4010 Вітаю з виростанням у бригаду! Хай це піде на користь вам і на шкоду п*дарам!

Ліза

bottom of page