top of page

Діана

Мене звуть Діана,я з чудового міста Івано-Франківськ. Я не знаю чи жінка ви,чи чоловік,чи можливо у вас є дружина або просто дівчина,або можливо ви ще не знайшли свою кохану людину.Можливо Ви ровесник моїх батьків,або лише на декілька років старший за мене.Я пишу такий лист вперше,тому навіть не знаю,що тут розповісти.Насамперед,я хочу подякувати Вам за те,що я можу спокійно спати у теплому ліжку,проводити час з друзями(хоч я і не дуже люблю гуляти),вчитись і ще багато іншого,що ви робите для нас всіх.велике спасибі вам за це!!Я знаю,що зовсім скоро перемога і кожен з Вас повернеться додому!Розумію,що наше життя вже не не буде таке як раніше,воно розділилось на до та після, з 24 лютого все змінилось,ми змінились..Але я впевнена,що все у нас буде гаразд і зовсім скоро ми будемо відпочивати у нашому Криму.🇺🇦Тому тримаймося,бо як казав наш славний Шевченко «Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!»🤍 Пам’ятайте,кожен з Вас сильний та сміливий,кожен з вас найкращий! Слава Україні!Героям слава!💙💛

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page