top of page
  • Admin

Дорошенко Ганна

Дорогі наші, любі герої України та всього світу!

Ви захищаєте не тільки Україну, а і весь світ від зла, темряви, несправедливості, смерті всього доброго і світлого!

Ви - неймовірні, найкращі, найсміливіші, найсильніші, знайте, що народ України дуже Вас любить, всім серцем, пишається Вами, допомагає Вам чим може, молиться за Вас і дуже переживає. Без Вас немає нас, без Вас немає України та справедливості у світі, добра і правди.

Ви надихаєте, Ви даруєте надію, захист, спокійний сон та можливість жити вдома, в рідному місті, даруєте можливість ЖИТИ у вільній країні! Ви наша гордість і приклад для нас! Для мене він недосяжний, як можна жити в холоді, голоді, ризикувати щосекунди життям і при цьому усміхатись, рятувати людей, тварин, і ще говорити нам : "Не вішайте носи, ми все робимо для Вас." Ми стараємось бути надійним тилом. Я працюю вчителькою початкової школи у Києві і хочу Вам розповісти про своїх неймовірних учнів, які все бачать, і все розуміють.

Які вірять у Вас, обожнюють Вас, малюють малюнки про Вас, співають пісні та розповідають вірші. Які дуже патріотично і хоробро налаштовані, які люто висловлюють своє ставлення до ворогів і щиро підтримують своїх героїв, вражаючи цим дорослих.

Дорогі наші герої, нехай Бог Вас оберігає, нехай всі Ваші завдання будуть успішно виконані, нехай Все те, що робить Вас щасливими, у Вас завжди буде!

Любимо, віримо, підтримуємо, чекаємо, міцно обіймаємо!

З величезною повагою та любов'ю, пані Ганна.

Р. S. Якщо це прочитає конкретна людина, яку можна буде порадувати посилкою, чимось потрібним, звертайтесь

0634462301, hannapozitiv@gmail.com.Останні пости

Дивитися всі

Привіт солдате,пише тобі учениця 9 класу. Я не знаю твого імені,але пишу з надією що все ж таки хтось прочитає цей лист. Я хочу сказати дякую вам за мирне небо та ранок без вибухів та ракет.Я не можу

В частину А4010 Вітаю з виростанням у бригаду! Хай це піде на користь вам і на шкоду п*дарам!

Ліза

bottom of page