top of page
  • Admin

Дорогий Захиснику України!

Ми група студентів ПР9120. Ми майбутні юристи. Ми молодь, що навчається у мальовничому місті на березі Дніпра, яке називається Нова Каховка. Ми з Херсонщини. Саме зараз в нас проходить лінія південного фронту.


Сіли писати цього листа і не знаємо з чого почати. Так, як ми, перемоги не чекає ніхто! І, мабуть, більше нас, ніхто не знає, якою ціною, дорогий Захиснику України, вона тобі дістається. Адже наше водосховище, яке приносило нам стільки радощів у мирному житті, яке робило наш край таким живим і красивим - нині стає для тебе, дорогий Захиснику України, важкою природною перепоною, де залишиться одне не життя не одного воїна !


Та ми впевнені, ти все здолаєш! Ми віримо, бо так має бути! Ми просимо тебе триматися! Ми сподіваємося, що випускний відзначимо у стінах рідного коледжу! Бережи тебе, Боже, дорогий Захиснику України!


Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page