top of page

Дар'я

Вітаю, наші мужні воїни!! Думаю безглуздо питати як ви там, адже всі ми розуміємо в якому становищі опинилися. Я пишу цей лист і сподіваюсь, хоча б один з вас його прочитає! В ньому немає нічого особливого, просто хотілося би провести звичайну буденну розмову, але зараз маємо тільки мій монолог хаха.

До речі, моє ім'я Дар'я та мені 22 роки. Друзі кличуть мене Дорі, наче та рибка з мультфільму хаха. Я професійна танцівниця і займаюся цим з 6 років. Після нашої перемоги, ви обов'язково повинні відвідати концерт, де я буду виступати хаха!

Вже так багато часу минуло з зими, а наче й час завмер. Напевно, нікому з нас не зрозуміти, наскільки то тяжко, бути на лінії вогню та боронити Нашу землю. Я би віддала вам усі свої сили, та через цей лист, хочу надіслати вам вагон енергії та натхнення! Ви головна причина, чому я можу зараз жити і, навіть не уявляю, як можу виразити свою вдячність. Від всього серця хочу подякувати вам, обійняти кожного і сказати, що всі ви герої нашого часу! Дякую, що ви є! Я дуже пишаюся кожним із вас! Дякую! Разом до перемоги! Ви найкращі з найкращих, кожен із вас ❤️

Слава Україні 💙💛

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page