top of page
  • Admin

Горьонишева Марія, 10 років, місто Біла Церква

Привіт, дорогий воїне! Я дізналася про цей сайт від вчительки, і в мене з*явилося непереборне бажання написати листа. Хочу, як і всі діти та дорослі, щоб поскоріше закінчилася війна.💙💛 Адже війна - це погано. Не просто погано - це просто жахливо! Я намагаюся долучатися до таких акцій, як була у бібліотеці : можна було написати листа воїнові, зробити якусь поробку, оберег, намалювати малюнок тощо. Я намалювала малюнок , щоб надихнути вас на перемогу. Пишу листи воїнам, підгодовую бездомних тваринок, адже у когось помер господар, а когось викинули надвір, чи він втратив своє житло... Бажаю тобі та твоїй команді непереможної сили, хоробрості, наснаги, здоров*я!

МИ ВАС ЛЮБИМО І ВІРИМО У ВАС!!!💙💙💙💛💛💛

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page