top of page
  • Admin

Ганна

Привіт, воїни!👋

Насправді це неймовірно, що я взагалі можу вам подякувати. Бо з першого дня, з першого звуку вибуху, що було чутно в Києві (де я живу) і в інших місцях, вся наша надія була на вас.

Завдяки вам мені пощастило не потрапити в окупацію. Завдяки вам мій дім досі стоїть неушкоджений, і ніхто з моїх рідних не загинув. Все, що я зараз маю – це завдяки вам, а також всім моїм співвітчизникам, хто так само, як і ви, продовжує жити і працювати заради нашої свободи. І я ніколи цього не забуду. Ніхто не забуде.

У мене немає брата, нема чоловіка, немає сина, вже нема і батька, щоб захистити мене, але кожен із вас – кожен герой, що пішов воювати за Україну, – кожен із вас, хлопці, мені як рідний, бо ви не побоялися стати не лише за свої сім'ї, а й за кожного з нас, просто українців.

Ви неймовірні. Ви безцінні! Ви наші янголи-охоронці, наші супергерої! Будь ласка, бережіть себе! Використовуйте кожну хвилинку відпочинку й кожен привід посміхнутися, бо ви нам дуже-дуже потрібні! Кожен ваш подих – це наш подих, поки ви є – є Україна. Вам буває важко, боляче, страшно, навіть нестерпно, бо ми всі живі й ми усе відчуваємо, але єдине, що ніколи не має вас здолати, то відчай. У нас все вийде! Кожне наше зусилля дуже важливе. Кожен із вас, хлопці, – надія всієї України, ви навіть уявити собі не можете, скільки українців щохвилини молиться за вас, сподівається на вас, вірить вам і працює, живе заради вас.

Я вам дякую за все. За те, що ви у нас є, за вашу волю, силу, мужність, за вашу наполегливість. Хай весна і сонечко додадуть вам снаги і гарного настрою🤗

І вибачте за все, що будь-коли було не так.

Слава Україні!

Героям слава!

Слава кожному з вас і вічна вдячність❣️

Останні пости

Дивитися всі

Слава Україні! Я бажаю щоб у вас був спокій і найблищого повернення до-дому З перемогою

bottom of page