top of page
  • Admin

Ганна

Привіт, воїни!👋

Насправді це неймовірно, що я взагалі можу вам подякувати. Бо з першого дня, з першого звуку вибуху, що було чутно в Києві (де я живу) і в інших місцях, вся наша надія була на вас.

Завдяки вам мені пощастило не потрапити в окупацію. Завдяки вам мій дім досі стоїть неушкоджений, і ніхто з моїх рідних не загинув. Все, що я зараз маю – це завдяки вам, а також всім моїм співвітчизникам, хто так само, як і ви, продовжує жити і працювати заради нашої свободи. І я ніколи цього не забуду. Ніхто не забуде.

У мене немає брата, нема чоловіка, немає сина, вже нема і батька, щоб захистити мене, але кожен із вас – кожен герой, що пішов воювати за Україну, – кожен із вас, хлопці, мені як рідний, бо ви не побоялися стати не лише за свої сім'ї, а й за кожного з нас, просто українців.

Ви неймовірні. Ви безцінні! Ви наші янголи-охоронці, наші супергерої! Будь ласка, бережіть себе! Використовуйте кожну хвилинку відпочинку й кожен привід посміхнутися, бо ви нам дуже-дуже потрібні! Кожен ваш подих – це наш подих, поки ви є – є Україна. Вам буває важко, боляче, страшно, навіть нестерпно, бо ми всі живі й ми усе відчуваємо, але єдине, що ніколи не має вас здолати, то відчай. У нас все вийде! Кожне наше зусилля дуже важливе. Кожен із вас, хлопці, – надія всієї України, ви навіть уявити собі не можете, скільки українців щохвилини молиться за вас, сподівається на вас, вірить вам і працює, живе заради вас.

Я вам дякую за все. За те, що ви у нас є, за вашу волю, силу, мужність, за вашу наполегливість. Хай весна і сонечко додадуть вам снаги і гарного настрою🤗

І вибачте за все, що будь-коли було не так.

Слава Україні!

Героям слава!

Слава кожному з вас і вічна вдячність❣️

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page