top of page

Вікторія

Привіт , воїне! Захиснику! Захиснице! Твоїми крилами огорнутий наш міцний нічний сон. Твої крила закривають наш буденний день. Твої затримки подиху на передовій, дають нам дихати тут. Немає слів щоб описати ту подяку , яку я хочу висловити кожному з вас. Вашій відданості , вашій силі духу немає меж , і немає пояснення як людина може бути настільки сміливою. Ви гордість нашої нації, ви її найкраще творіння. Ви те, що змушує міліони людей пишатись що в них з вами тече одна українська кров. Кожної ночі я молю щоб у вас все було добре. Молю щоб Покрова, яка колись покривала козаків, покрила і вас від всього нечистого та злого. Молю аби ви нарешті були в безпеці, поруч зі своїми рідними. Щоб своїми крилами ви захищали своє домашнє гніздечко. Низький уклін вам від всього українського роду! Дякую за можливість жити!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page