top of page
  • Admin

Вікторія

Важко добрати слова, щоб виразити свою вдячність вам. Ще з 2014 року серце розривалося за кожною втратою, хочеться обійняти кожну людину в формі, щороку з дітьми ми ходили в день незалежності на ходу ветеранів, щоб аплодувати вам до червоних долонь і кричати дякую до хрипу, щоб заглядати в ваші очі і хоч так проявити свої почуття, щоб ви знали, як ми вас цінуємо.

З 24 лютого я жодної миті не сумнівалася в наших захисниках. Знаєте, маємо в родині таку маленьку традицію - щоразу, коли помічаємо, що годинник показує, наприклад 12:12, чи 17:17, чи там 21:21 - кричимо «віримо ЗСУ», «путіну смерть», «Україна переможе»))) Це смішно, мабуть, і не має ніякого сенсу, але ми справді віримо, і ще молимося за вас, захоплюємося вами і пишаємося.


Ви неймовірні! Бережіть себе, бийте ворога, увесь світ підтримує нас, пермога за нами! Слава Україні!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт! Хочу розповісти тобі(Вам) вірш про тебе! Коли закінчиться війна розжарена від бомб земля – воскресне. Ти знімеш з себе автомат, герою, бронежилет і … І не секрет для всіх тепер ти – великий во

Я бажаю вам воїнам щоб ми перемогли ,або щоб скоріше закінчилася війна.Хай Господь допомагає та оберігає вас ,щоб ніяка бомба чи ракета вас не доторкнулася.Бажаю тільки успіхів та кріпкого здоров'я.

bottom of page