Вікторія

Привіт, воїне!


Я дякую тобі за те, що сьогодні прокинулась. Живою. За те, що побачила сонце і чисте блакитне небо. Дякую тобі, за кожен свій подих. За життя моїх рідних.

Дякую тобі, за те, що моя Україна встояла, за те, що мій будинок стоїть цілим.

Признаюсь, я боюсь. Я не смілива. У мене немає скільки відваги, щоб узяти в руки зброю та піти проти ворога, на відміну від тебе. Але окрім підлого страху у мене є віра та надія. Я вірю у перемогу. І все це лишень завдяки тобі. Беззаперечна і свята віра в тебе. В ЗСУ.

Молитимусь за тебе Богу. Скоро ти повернешся додому з перемогою. Усе життя буду вдячна тобі, воїне. Немає сміливіших, відважніших, сильніших захисників та захисниць ніж у нашої України.


Слава Україні! Героям слава! Слава ЗСУ! Слава ТРО! Слава тобі!

Останні пости

Дивитися всі

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит

Воїне мій, я дякую тобі , що я не бачила війни Ти там в окопі , важко там тобі , я знаю Потерпи , ще трішки я чекаю! Богу за тебе молюся ти знай , скоро закінчиться ця війна. Мине це лихо , покине нас