Валерія

Щодня засинаю і прокидаюся з думкою про тебе, Воїне. Когось я знаю особисто і часто обіймала в мирному житті. Хтось для мене невідомий образ, в якому завжди є сила, краса. Обіймаю міцно тебе.


Зараз я дуже далеко від дому, від України. З моїми рідними усе в порядку. Часто сумую. Але знаю, що завдяки тобі я повернуся в рідні міста. Я дуже вірю, що вони вистоять. І що твоє місто теж вціліє. Не уявляю, як тобі там живеться. Будь ласка, пий чайок частіше і будь у теплі:) Хоча весна прийшла і чарує нас. В голові буває хаос і досі таки якась зима. Час зупинений. Але фізично він таки йде.. Крім того, в моїй голові купа ідей, і деякі з них будуть втілені. Треба лише трошки сміливості, набрання сили. І світлих хороших думок.


Добро є! Передаю його тобі. Твоїй команді. Пишаюся щодня. Ви творите історію. Нову нашу історію. Українці - вільний народ! Ще раз обіймаю і лагідно проводжу рукою по твоєму міцному плечі у пікселі!)

Останні пости

Дивитися всі

Я дуже за вас хвилююсь і хочу щоб вас не турбували росіяни.Люблю обіймаю!❤️

Вітаю, мій самий найкращий захисник! Мене звати Олександра. Живу я в чудовому місці Чернігові. Перш за все хочу подякувати. Дякую тобі, мій захисник та всім захісникам за те , що кожного дня ми вітаєм

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит