top of page
  • Admin

Валерія

Щодня засинаю і прокидаюся з думкою про тебе, Воїне. Когось я знаю особисто і часто обіймала в мирному житті. Хтось для мене невідомий образ, в якому завжди є сила, краса. Обіймаю міцно тебе.


Зараз я дуже далеко від дому, від України. З моїми рідними усе в порядку. Часто сумую. Але знаю, що завдяки тобі я повернуся в рідні міста. Я дуже вірю, що вони вистоять. І що твоє місто теж вціліє. Не уявляю, як тобі там живеться. Будь ласка, пий чайок частіше і будь у теплі:) Хоча весна прийшла і чарує нас. В голові буває хаос і досі таки якась зима. Час зупинений. Але фізично він таки йде.. Крім того, в моїй голові купа ідей, і деякі з них будуть втілені. Треба лише трошки сміливості, набрання сили. І світлих хороших думок.


Добро є! Передаю його тобі. Твоїй команді. Пишаюся щодня. Ви творите історію. Нову нашу історію. Українці - вільний народ! Ще раз обіймаю і лагідно проводжу рукою по твоєму міцному плечі у пікселі!)

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page