top of page
  • Admin

Богдан

Дорогі наші воїни, наші захисники! Щиро дякуємо всім вам за ваші героїчні вчинки кожного дня, кожної години та кожної хвилини, за захист нашої України!

Мені 16 років і я розумію, що наша українська армія повинна бути сильною та нескореною. І сьогодні я пишаюсь тим, що ви всі робите для нас, бо ви захищаєте наше майбутнє. Ми хочемо жити у найкращій країні, під мирним небом. Ми, українці, відрізняємся від інших народів тим, що ми незламні, cильні духом, наші захисники, справжні козаки та ми нікому не дозволимо забрати наші міста і всі наші тимчасово окупавані міста обов'язково повернемо назад. Я пишаюсь, що я - Українець! Пишаюсь кожним чоловіком та жінкою, які захищают нас та незабаром ми прокинемось від звернення нашого пана президента зі словами: Ми це зробили, Україна перемогла! Ми зустрінемо вас з такою гордістю, з квітами та медалями героїв України!

Низький уклін всім нашим воїнам! Бережіть себе і обов'язково повертайтесь додому живими.

Все буде Україна!!!

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page