top of page
  • Admin

Ангеліна

Привіт, найсміливіша людина на Землі! Мені болить, що тобі та твоїм побратимам доводиться ризикувати кожного дня власним життям заради всіх нас. Але гордість за те, що ти у мене є (у всіх нас) знов змушує зрадницьку сльозу покотитись щокою. Настільки мужніх хлопців виховала наша країна, що нема тому й слів.

Я хочу щоб ти повернувся живим і здоровим. Давай домовимось, що я буду твоїм янголом-охоронцем і буду оберігати тебе від куль аж до нашої перемоги. І давай там піднажми аби вона настала досить швидко, щоб я не мала багато роботи)))

Хочу щоб ти усміхався. Принаймні просто зараз. Де б ти не був і в яких обставинах не знаходився. Просто згадай, що одна дівчина в цьому світі просто бажає твоєї усмішки. Щоб тобі було бажання усміхатись.

Знаєш, після 24-го певний час я не могла і не хотіла існувати в світі, де існують такі потвори, що руйнують людські життя. І свою власну історію я поставила ніби на паузу. Однак коли нам жити як не зараз? Отож я живу і радію кожному дню, намагаючись нести світло та користь всім навкруги.

Я з радістю поділюсь із тобою власною історією та почую твою. Із задоволенням вислухаю та підтримаю, за потреби. Ти - герой! В моєму серці досить любові, аби поділитись нею зі справжнім захисником цілого світу! Дуже хочу, щоб ти зараз тримав того листа в своїх руках і відчував ту силу почуттів, що зараз є в мені. Збережи його, а як захочеш, то, власне, пиши у відповідь на мою електронну адресу: av2812@ukr.net. Дякую тобі, воїне за кожен мій день!

Останні пости

Дивитися всі

Слава Україні! Я бажаю щоб у вас був спокій і найблищого повернення до-дому З перемогою

bottom of page