Аліса

Привіт, киці. Я Вас люблю, кожного. Люблю до такої міри, що важко уявити. Кожного без винятку, бо всі, хто вдягнув форму уже герой. Ви наше найсвітліше майбутнє, ви предки наших славетних козаків, які з неба Вам кричать дзвінко: "Сильніше херач росню". А Скрябін взагалі, мабуть, набрав небесного попкорну і дивиться на підсмажені дупи кацапів у Чорнобаївці.

Чесно, я кожному бажаю повернутись живим і цілим додому, до неньки, до тата, до дітей, до дружини чи дівчини (якщо такої немає, то я з радістю допоможу це виправити :) Бажаю, аби Ваш дух з кожним днем ставав міцніший, настрій грайливіше, усмішка ширшою, а жага до кохання тільки сильнішою, адже на всю Україну не вистачить всіх козаків. Після перемоги Ви будете пиріжечками, гарячими, які будуть хапати всі без виключення. І як говорив класик: "Я може тоже хочу шоколадку", от і я хочу, тільки пиріжечок (голосом Зеленського). Якщо серйозно, то Ви дійсно найкращі, просто кращі з кращих. Я Вам вдячна від самого дна мого серця за те, що ви такі є. Мені пощастило народитись і жити в країні супергероїв. За Вас ми будемо рвати будь-кого, а особливо кібербулити росню, аби знали на кого напали.

Дякую тобі, солдате, за тебе і твоє добре сміливе сердечко. Цьомаю в щічку і схиляю голову перед тобою, моя маленька кицю. Ми переможемо і це буде дуже скоро.

І, увага, цитата: "Слава Україні, Слава нації і п****ць російській федерації".

Цьом.


Останні пости

Дивитися всі

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит

Воїне мій, я дякую тобі , що я не бачила війни Ти там в окопі , важко там тобі , я знаю Потерпи , ще трішки я чекаю! Богу за тебе молюся ти знай , скоро закінчиться ця війна. Мине це лихо , покине нас