top of page
  • Admin

Аліна

Вітаю, воїне! Привіт, мій захиснику! Як у тебе справи, чи поїв, чи була у тебе свіжа вода, чи зміг хоч на годину прикрити очі? У мене все добре, я продовжую своє життя без змін: навчаюся, сміюся, бачу друзів, обіймаю рідних, іноді лякаюся повітряної тривоги, але живу. А все завдяки тобі і твоїм побратимам, завдяки вашій мужності і стійкості!

Я б хотіла дещо пообіцяти: я вчуся на факультеті промислового та цивільного будівництва - майбутній інженер. Кажуть, дивний вибір професії для дівчини, іноді і справді занадто важко і незрозуміло. Проте Ти скоро повернешся додому в обійми матері, а я обіцяю, що робитиму все для створення комфортних умов для твого щасливого життя: дім - безпечним, вулиці та міста - квітучими і зручними. Зрозуміло, що досвіду і навичок мені недостатньо, але я сумлінно працюватиму, аби втілити свою обітницю в життя. Сьогодні Ти прикриваєш мене своєю спиною і оберігаєш від нещасть, тому дозволь мені висловити свою дяку і попіклуватися про тебе завтра. Дозволь втілити всі найсміливіші ідеї і проекти, щоб ходячи вулицями тобі було приємно і затишно, щоб ти насолоджувався краєвидами нашої рідної України і це тішило твоє серце та дарувало спокій душі. Можливо сьогодні я безсильна, але дозволь бути корисною завтра.

Дякую, що тримаєшся, що не падаєш духом, мужньо стоїш на ногах, надихаєш, а я буду такою ж сміливою. Будь ласка, усміхнись, не дай жалю скувати серце, пам'ятай, що я вірю в тебе, що ти герой, головне повернись живим...

Світло переможе темряву, я життя смерть! І все буде Україна!

Останні пости

Дивитися всі

Дякую вам, наші захисники та захисниці! Наша броня, натхнення та віра! Дякую за кожен день життя Вам! Мрію, щоб всі ви повернулися живі додому!

Дякую за спокійний сон! Повертайтесь живими і здоровими ❤

bottom of page