Альона

Наше бачення змінилося: від страху до надії. Ось, що я можу сказати про військових. Ми дивимося на вас очима, що наповнені сльозами надії. А ще, ваша сила зародила в нашій душі безмежну гордість! І вдячність.

З усіх відео мною побачених, з усіх тих жахіть...є відео, які вселяють надію. Які? Де ми вас обіймаємо, бо вони наш символ свободи. І якщо всі ми - українці, маємо всередині лють, то ви своєю силою і хоробрістю цей праведний гнів втілюєте в життя. Ваша сила - це наш спокій. Ваша хоробрість - це наша свобода.

Без вас нас не стане... хто ми без голосу? Раби.

Ви все, що у нас є. І звістки з фронту тримають нас над цією безоднею зла. Ви наш міст. Ви наш вітер, що не дає втратити свідомість від спеки.

Але й ви наш вогонь, що не дає втратити себе серед цієї темряви.

Тепер всі фільми про супергероїв виглядають фальшиво. Бо вони мали магічні сили, а ви маєте над сили! Ваша мужність немає меж!

Ви наші герої.


Останні пости

Дивитися всі

Привіт, мій Воїне! Як Ти? Чи добре спиш, чи смачно їси? Знаю, що Тобі важко, але Ти не здаєшся. Якби я могла забрати усю Твою біль та біль Твоїх побратимів, то і померла б із нею. Бо не заслуговую жит

Воїне мій, я дякую тобі , що я не бачила війни Ти там в окопі , важко там тобі , я знаю Потерпи , ще трішки я чекаю! Богу за тебе молюся ти знай , скоро закінчиться ця війна. Мине це лихо , покине нас